Burri im esht pederr mbas 2 vite un e kuptova ket gje , Kur aj erdhi nje nat ne shtepi dhe me tregoj se

Burri im esht pederr mbas 2 vite un e kuptova ket gje , Kur aj erdhi nje nat ne shtepi dhe me tregoj se…

Burri im esht pederr mbas 2 vite un e kuptova ket gje , Kur aj erdhi nje nat ne shtepi dhe me tregoj se – Pershendetjee dashta me nda nje historii me ju ndoshta me tregoni rrugen kah t’ja mbaj sepse jam Me Nje gjendje po thuajse tmerruese u marova qe dy vite pasi u marova diqka e vrejta burrin tim qe sosht ne rregull diqka burri im muaa me Kishte genjyer per vite qe i ka jemi diferenc 12 vite por ket genjeshte un ja fala por kur e kuptova qe burri im i mallkuar esht nje pederr dhe nuk ka ndjejnja per femna na kena ba mardhanje deri tash ndoshta ma pak se 10 her  duke tentuar un ne maximum qe te bejm mardhenje  e disha qe diqka nuk esht ne rregull nga aj i mallkuar po nje nat me  erdhi me disa shenja ne trup qe po me vjen turp ti permendi ketu para juve dhe kur e pyeta se qka ki aty ati i pikun lot  tha qe 2 vite un po jetoj ne ferr nuk kam as nje ndjenj per ty njeher mendova ta vazhdoj martesen ndashta do tme ndreqen ndjenjat po nuk ka kuptim kjo martes se un jam gej  mu duke vetja si ne anderr nuk mujsha me kuptu se qfar po ndodh   telefonova motren i tregova tha duhet me ju tregu edhe familejs edhe me u nda nga aj idiot sa ma shpejt po ende skam mar naj vendim e dita dites po  qmendem spo kam me kon ta qaj hallin per plot dy vite mua po me mbren qe burri im  esht nje pederr qe kurr se kisha imagjinu ma heret se kjo do te ndodhte ,  qdo dit po qaj pse fati me takoj me nje njeri qe  esht pederr  . Qdo sen mundohet mem Ba te lumtur krejt deshirat mi ploteson por kur vetem po e kuptoj qe aii ne mosh 34 vjeqar esht  pederr  po tmerrohem . Ende nuk Kam femij , dua mendimin e juaj a te ndahem apo ta vazhdoj jeten me burrin e mallkuar Burri im esht pederr mbas 2 vite un e kuptova ket gje , Kur aj erdhi nje nat ne shtepi dhe me tregoj se