fbpx

Burri gjdo nat ka ber mardhenje me mua duke me maltretu , Ma afronte thiken tek fyti dhe me thoshte sun ty te kam mar vetem per…!


Burri gjdo nat ka ber mardhenje me mua duke me maltretu , Ma afronte thiken tek fyti dhe me thoshte sun ty te kam mar vetem per – Pershendetje histori te jetes,ju percjell gjithmone edhe pse nuk ju komentoj,jam nje vajze nga kosova 29 vjeqe por jetoj ne europe,jam e fejuar por Bashkejetoj qe dy vite por spo kam sukses dhe mbasi erdha ne mergim e kuptova qe burri pin alkohol,per mua ishte shume e rende sepse filluan problemet,ai vinte nga puna i dehur,pasi mbaronte orarin e punes pinte dhe vinte i dehur me permaltretimtonte gjdo nat edhe pse un nuk e refuzojsha por aj ter kohen bejke mardhenje me mua duke me maltretu me sa kishte forc me sjellke deri sa ju bojke atijna boll ,kisha frike,ne nje vend te huaj e vetme,shpesh here me nxirte jashte naten,ma afronte thiken te fyti tu me than un ty tkam mar veq per me te q…  edhe me te maltretu saher kom qef ,3 vjet tmerr por nuk u dorezova,mesova gjuhen,do te thoni qe je jashte dhe e siguruar,jo sepse ne ne fakt jemi duke bashkjetuar sepse ende burri ska munde me mi ba letrat e rregullta,sdi qka te bej,jam ne hall sepse edhe keshtu nuk jetohet,femij skam se si te bej me nje pijanec te maltretimshem,te ndahem me dhimbset familja sepse do te vuajn shume,po shkruaj sonte nga halli dhe nuk pres ofendime nga ju por deshta keshilla qe te munde te drejtohem sepse me jane mbylle te gjitha rruget edhe pse deri tash e kam majte veten.. jam rrite ne nje familje te qete,jam e shkolluar dhe skam pase pervoje me alkoholin dhe ende skam munde te mesoj se si te sillem me kete njeri.. ju pershendes dhe zoti ju ruajt.. Anonym