Burri esht fajtori pse un e tradhetova me nje koleg ne pun , Jam dashuruar ne tjetrin edhe pse kam nderprer kontaktet un po vazhdoj te...! | Histori Të Jetës

Burri esht fajtori pse un e tradhetova me nje koleg ne pun , Jam dashuruar ne tjetrin edhe pse kam nderprer kontaktet un po vazhdoj te

Burri esht fajtori pse un e tradhetova me nje koleg ne pun , Jam dashuruar ne tjetrin edhe pse kam nderprer kontaktet un po vazhdoj te…!

Burri esht fajtori pse un e tradhetova me nje koleg ne pun , Jam dashuruar ne tjetrin edhe pse kam nderprer kontaktet un po vazhdoj te – Pershendetje te gjithve Histori te jetes Historia ime eshte nje histori pa zgjidhje, ju lutem anonim Jam e martuar dhe kam fmij prej dites qe jam martuar jeten e kam pas ferr kam perjetu shum gjana tkqija e tpa perballushme qe rrall naj gru i kish duru, u bonen fmia mu dhimshin fmia mi lon rrugvw me shpresen se buri do ndryshoj ni dit mka malltretuar nqdo menyr ma tkeqe mka maltretu i kam kerkuar ndime i kam then sdu me shkatru familjen tlutna kontrollu psikolog lyp ndihm un jam me ty pastaj filloj edhe fmit ti maltretoj edhe i don edhe pak mja prish qefin i maltreton un fillova tpunoj vetem te iki pak nga aj dhe ne pune u njoftova me dike qe ma ndryshoj jeten per skeqi me erdhi momentin me tkeq ne jete dhe un e tradhtova burrin jam penduar shum se e di qe kam ber gabim por tani sdi si tdal nga kjo gjendje kam hyr ne rrug pa kthim me nuk kam kontakte por fillova te dashurohem ne te dhe jam duke luftuar me veten se e di qe jam gabim per burrin nuk kam ndjenja fare vetem per femij rri kurse ne tjetrin jam dashuruar dhe nuk di si ta hek nga mendja 15kg i kam humbur se as nuk flej as nuk ha as nuk pi jam penduar shum por tnjejten kohe edhe e dashuroj per tgjitha kto gabime shkaktar eshte burri qe ma beri jeten ferr ju lutem mr ndihmoni si te dal nga kjo gjendje?? Burri esht fajtori pse un e tradhetova me nje koleg ne pun , Jam dashuruar ne tjetrin edhe pse kam nderprer kontaktet un po vazhdoj te