burri dilte nepe klube nate dhe nuk i interesojke a kem buk

Burri dilte neper klube nate dhe nuk i interesojke a kem buk ne shpi, tash e ka nje femije tjeter me nje konobaric dhe …

Burri dilte neper klube nate dhe nuk i interesojke a kem buk ne shpi, tash e ka nje femije tjeter me nje konobaric dhe … – Mirmrama krejtve.. Se di ku tja nisi Para 8 viteu u Martova vet e gjetem njoni tjetrin. Vitet e para ishin si ne enderr qdo gje ishte mir . Pas 3 vite na fali zoti nje femij. Por burri n dryshoj dilte neper clube nate , ka dy dit me poker e automata, si interesojke a kem buk ne Shtepi. U lidh me nje sherbtore e cila punonte ne ata clube .. Ajo vetem me viz vike nga bosnja. Por qdo nat e dit rrugve me to. Familja tina me kan perkrah Shum sepse Edhe ata hekshin me te. Tri vite durova hatri fmijes me shpres se n dryshon, kishte Probleme Edhe me drog nonstop gjojsha n banes se e mshefke neper qoshe. Nuk gucojsha me gjujt se dojke mem tranu.. Nejse kaluan Disa Vite une Rava at her ne depression! U Largova ni koh te familja ime Po prap u ktheva tu mbo Premtime t rrejshme i besova. Por apet i njejti qdo nat ne clube me at konobaricen e vet .. Une Nuk disha mA qka te Boj !! Vjerria me thojshin; rri ktu Te na aj t shkon kat Don, Po Nuk mujsha ashtu se mvike fshtir. Kur vike ne mengjes e hupke Pare e Nuk kish marihuana me pi, dojke mena tranu tu bertit.. Durova durova Dikur i thash; ose ndrysho ose Po ndahna e mar fmin e dal. Por jo Nuk ndryshoj… Rrugve clueu qdo nat, as me punu Nuk dojke. E mora fmin Edhe lypa mu da me gjygj. Fmijen Ekom une Jam rahat ne banes temen Jam kon neper psycholog se Jam pas traumatizu. Fmija shyqyr zotit mir osht , motra Tina vjen e Mer najhere e eqon Te Baba vet . Por fmija ase eka dit se eka bab se Kurr ni dit a ni nat nshpi Ska nejt..TASh ajo konobarica ka lind ni fmi.. Besoj se osht i Tina. Ktu jasht eka bo.. Se di a ka drejt me jetu ktu? Pa letra osht kudra.Aj u munu me fol me mu per meju Kthy. Veq une Thom ; Mamir kurban i fmis mu bo e me rrit vet se me ni njeri se shkon harameu dej n Fund.. E zgata Pak … Edhe n pika shkurta e shkrova Se ni Roman del. flm anonym ju lutem. – Burri dilte neper klube nate dhe nuk i interesojke a kem buk ne shpi, tash e ka nje femije tjeter me nje konobaric dhe … –