Bashkjetoj me nje burr i cili esht i martuar dhe ka femije , E kam dit qe esht i martuar para se te lidhesha me te dhe un kam ren dakord dhe...! | Histori Të Jetës
Bashkjetoj me nje burr i cili esht i martuar dhe ka femije , E kam dit qe esht i martuar para se te lidhesha me te dhe un kam ren dakord dhe

Bashkjetoj me nje burr i cili esht i martuar dhe ka femije , E kam dit qe esht i martuar para se te lidhesha me te dhe un kam ren dakord dhe…!

Bashkjetoj me nje burr i cili esht i martuar dhe ka femije , E kam dit qe esht i martuar para se te lidhesha me te dhe un kam ren dakord dhe – Ju lutem anonim………. Jam nje vajz 24 vjece para nje viti njofa nje djal qe jetonte jasht shtetit.. U dashurova mbas ti se e marr me sa pash dhe ai .. Beri cmos sa me mori me vete dhe tani po bejm nje vit qe jetojm bashk… Por mua me shqeteson nje gje sepse esht i martuar ka dhe nje femi 2 vjec, nuk esht i ndar po por me ka treguar qe mardheni e Ture nuk ka qen kur e mir pervec qe ka lith nje femi.. Per martesen e tij un e kam dit para se lethesha, por dhe ku vet ma kishte shpjeguar historin e tij dhe un kam ren dakort.. Mirpo kohet e fundit un kam ndryshuar shum behem shum xheloze kur flet me te qe pyt per femin dhe pse flet dhe ne syt tim, un behem Si e shkalluar filloj bertas dhe smbaj ment cfar them, kurse ai gjithmon me mer me te mir me fjalet nga me te bukura qe enderron nje femer por un prap me esht futur ne kok qe nuk me do, dhe kam ber shum gabim qe jam futur ne mes nje familje , jam ber shum her gati te iki e kam mar dhe valixhen kam vajtur deri ne areport per te ikur por sms e tija dhe tel sme kan len ta bej, sepse e dua e dashuroj ate njeri dhe nuk me ka dhen Ku shkak per keq… Ju lutem pa gjykimm me jepni nje mendim se u cmenda jam ber gjus njeriu nuk po i jap dot zgjidhje Flm per mirkuptimin …???!!!!! Bashkjetoj me nje burr i cili esht i martuar dhe ka femije , E kam dit qe esht i martuar para se te lidhesha me te dhe un kam ren dakord dhe