"Asaj do ja shkaterroj fejesen do ta bej te vuaj,Ishim per 5 vite se bashku dhe ne funde"... | Histori Të Jetës

“Asaj do ja shkaterroj fejesen do ta bej te vuaj,Ishim per 5 vite se bashku dhe ne funde”…

“Asaj do ja shkaterroj fejesen do ta bej te vuaj,Ishim per 5 vite se bashku dhe ne funde”…-Pershendej faqe jen te mrekullush duhe edhe.une ge ndaj nje histori jam 28 vjet jetoj ne perendim edhe une si shum te tjera kam nje istori per te treguar jam kan ne lidh me nje vajz nga kosova 5 vite ish bashk edhe shum e kam dashur shum qe 5 muj jem nda as bje sekond nuk e kam haru kam ber gjithqka qe te bej te lumtur qe mos ti mungon azgje ne jet shum er e kam lut me u fju por me thoj sa te perfundoj fakullteti do fejohemi po ja qe nuk ndoll kshtu je dit me mori ne tefon edhe nuk edi se qka ndoll pa prit e pa kujt me tha sa duhe te ndahem nuk shkon me kshtu e pyeta pse qka ka ndoll qe mas 5 vit kerkon ndarje i thash a nuk je ti ajo qe kem ber shum plan per te arll en qe kem shum endra per ti realizu bashk qfar ndishoj per nje cast qka te mungon qe une nuk ti plotsofa ty filloj te qante edhe me tha se nuk deshiroj te martohe me ty se nuk dua te jetoj ne perendim lagr famils time nuk ja besova kto fjal se e njo shum mir i thash se ke gjet ndoj tjtere je dashur te ndoj tjeter me tha jo nuk kam tha askend ne jet time nuk e zgjat shum biseden e nderpreu tefon edhe une u ber shum nervoz nuk e mora fill ne tel e lash te qetsohe te nese provoj ta mar ne tele. E kish ndru numrin e kish bllok fb smujsha asesi te hi ne kontakt nuk mujsh me besu qe kjo gje po ndoll vendos me shku ne ks edhe ta sho live doj vet nje sqarim tma jep Pse mas 5 vite tema ben ket shkova ne ks edhe vendos te shkoj ne qytet e saj edhe ta kerkoj por kur shkova ne loka ku qendrjosh se bashk vendos ta pyes njeri qe punoj aty mos ish ajo ne lokal sod dhe aj fill te qeshte tha pse nuk edin ti qe ajo esh fjeu para 2 muajve une nuk ja besova edhe fillo te qesh me i thash. Se nuk bej shak me duahe urgjend te takoj aj me tha se nuk ben shaka po meg vertet esh feju kur me tregoj ne fb nje foto dhe e pash se met veret ish feju edhe pse e pash me syt e mi nuk mujsh me besu dol nga lokali ika ne shtepi aq shum u pata merzi sa qe te nesrim vendos me u larg nga kosov u ktheva kendej po tash kam vendos qe do ja shkatroj fejese edhe do ja shkatroll llimbjen qe aj ma shkatroj mua do bej qe ti perjetoj gjdo llimbej qe une e kam perejtu. Nuk do e le me kaq ket pune pa ja kthi gjitha te mira e miaj ne te keq 5 vite e mija do i paguj me vujtje qe do ja sjell ndosh do gaboj ndosh nje dit do pendohe per kto qe do bej tan qe do ju hakemre syt e mi nuk shohe azgje tjeter pos hakmarjes ndaj saj nuk ndihe i qet kshtu duk qendru dur kriq dua te sho duk vuajt shum. Siq vuaj une edi se nuk ja vlen ta bej kto po as te le me kaq nuk ben