As un dhe as familja ime nuk folin me familjen e burrit , E gjithe dasma u be me parat e familjes time dhe...! | Histori Të Jetës
As un dhe as familja ime nuk folin me familjen e burrit , E gjithe dasma u be me parat e familjes time dhe

As un dhe as familja ime nuk folin me familjen e burrit , E gjithe dasma u be me parat e familjes time dhe…!

As un dhe as familja ime nuk folin me familjen e burrit , E gjithe dasma u be me parat e familjes time dhe – Ju lutem te jet anonim. Pershendetje miq desha te ndaj historin time me ju ju lutem pa ofendime se qe 4vjet jam ka vuj edhe ende esht akoma keshtu. Jam nje nen 21 vjeqare kam nje vajz qe 1 muj jetoj me burrin edhe vajzen ne perendim kurr u njoftova me burrin isha 17 vjeqare kam kalu 2 jav me te ju tregova prinderve te mi po ata nuk kan.qen te pajtimit se thojshin qe ende e re je po i riu qysh thojn si agjami kurr se ngon prindun e ngon.njerken neise u fejuam me te 3 vite nejtum te fejum po problemi im esht me familjen e ti jemi perqa nuk foli as un as familja ime me ata motra tina e madhja ka pas qef gjithmon me qen ne mes neve 2 po un gjithmon ja kam ba bajat se padrejten nuk e duroj sja baj kerkujna as kam qef me ma ba edhe qka me ba kjo prej inatit u qu ka qel fcb ne emin te vet edhe tum shkru mu tulivar seni fjal te ndyta tu perdor un i tregova burrit po ai i iki ksaj temes si qdo her se me motren e vet ka qin i lidht shum nje her dy nuk ju tregova fam temen po tani kurr e pash qe burri esht ka reagon sen ju kallxova i thash burrit fol me ta se qeshtu nuk po shkon ma ai kishe foli po kurr prezenc meje jo se asaj ja bojke rafsh ajo i thojke un spi shkruj po gruja jote e ky mendo se ashtu neise u ndava prej tij se um qiti prej shpijes nuk kan shku 2jav familja e vet se kan fermat per sen met veq vet u kthy tu mu lut sun po rri pa tu anej knej edhe u bam apet bashk kshtu ka shku3her jem nda jem ba bashk po veq prind e mi qe e kan duru ket qen se uku kimen e ndrron e zanatin se harron edhe e kuptoj ma ne fund se si esht realiteti tashti me prind e tina ato per pare te presin ky spunon se ja kan.marr letrat fam na majn edhe sa senet jav ka ba ky po ata apet hatri meje e durojn me fam tina jem perla lypin pare na skem me ju dhan jem martu a besoni kurr jem hi dhander pa dhom pa dukat pa asni sen si jon kto senet e nuses me ja ba mi ndimu djalit po jo se jon idijota me pare te prinderve te mi u ba dasma a vjerrive te mi ni unaz be sma kan qit pse spo ju qojm pare prind e mi kishin mendu edhe ata mi majtsdisa her jem rrok po tashti ka shku puna fell as prind e mi sfolinme ta as un eshe tashti vjera ja ka fillu me sms qiken un sjav qes me pa se ma kan kup loqken e zemres a burri sguxon za me ju ba qka me vepru miq dit e nat lot ha prej tina edhe fam tina hatri i ksaj sabije jom tu nejt se nu sekund skisha nejt kon hala do gjana po sun po i kallxoj se 1 jav boj dej sa ta shkruj pa ofendime ju lutem As un dhe as familja ime nuk folin me familjen e burrit , E gjithe dasma u be me parat e familjes time dhe