me 3 vajza

Allahu me gezoj me 3 vajza, por familja e Burrit sdojn tja dhajn hisen qe i takon Burrit se kishe ske djal, shpirti po me…

Allahu me gezoj me 3 vajza, por familja e Burrit sdojn tja dhajn hisen qe i takon Burrit se kishe ske djal, shpirti po me… – Pershendes gjith lexusit e ksja faqje edhe une dua ta rrefej historin time mund te them me plot fjalen e mjer sepse beteja ime mu perballue me hjeka e me merzi pa fund filloj qysh moshen e femiris kur mbeta jetime me vdiq nana ne mosh shum te re e cila per veq merzis qe ma kaploj shpirtin me la jetime edhe tri motra tjera pa vlla, baba osht kujdes mjaft po edhe aj mbet i vetum ne ishum shum te vogla ishalla naj bon hallall e nuk e kam merzitur jeta vazhdojke edhe ne u rritem me shume hjeka e me shume merzi por deshti Zoti dhe ne u rritem dhe erdhi koha e marteses u martum po fati i mir nuk me percolli as te familja e burrit kta e shfrytzojn rastin qdo her tme ofendojn se gjith her kam ndegjuar dhe me kan shfrytzuar se jam e pa krah epa mbrojtne nga Ana e familjes se vallahin shqiptar jem na veq tuten e njohum na deshti allahu me gzoj me tri vajza te cillat per mue jon jeta jem oksigjeni jem i dua pa fund do ti mbeshtes sa te kam jet po shpirtin ma lendojn tjert familja burrit sdojn tja dhajn hisen qe i takon se ske djal dhe kishe nuk ki te drejt me trashegu pasurin e familjes, kjo me myti me dhimet burri me mbyt kur i kam ndegjuar ka i thojn kshtu ti ske hise se ske djal ne jemi ende te ri kem mundsi me lind perseri e me u mundu me bo ni djal se edhe burri e ka pik ne zemer po frigohna te mbes prap shtatzan kisha pas nje lutje per gjitha nanat qe kan pas rastin si temin nese din kush naj metod ose naj hogj me provue per shtatzani edhe qe munet me me lind djal se kjo dhimt qe e kam qe po i bojn problem burrit po me shkatrron kadal kadale, ju kisha lut me zemer e me shpirt let me komenton ai qe njeh dikon qe munet me me ndihmu mu, une e di qe ndoshta shum kush dot me akuzoni si guxoj me than kshtu e di qe i lumi zot fal si djalin si vajza edhe kerkush smunet me ndrru qka thot i lumi Zot por jam e bindur qe ka edhe njerz shum shpirt lig ndoshta kurr si dihet me ndihmen e allahut don ju kerkoj falje nga zemra ndoshta e zgjata faliminderit kush me komenton kisha pas deshir te mbes anonime kaloni mir.