Ajo ma ka shpetuar jeten,nuk kam fjal as shprehje me falenderu sa shumm e du dhe... | Histori Të Jetës

Ajo ma ka shpetuar jeten,nuk kam fjal as shprehje me falenderu sa shumm e du dhe…

Ajo ma ka shpetuar jeten,nuk kam fjal as shprehje me falenderu sa shumm e du dhe…-Pershendetje lexues te dashur dua te tregoj nje histori timen.Se kjo bot ka plot njerz te ndryshem un per veti kam Ba shoqe kam menduar qe Ma dojn te miren po krejt ndryshe me kan dal ju kam besuar qe po e thojn te verteten po e kishin pas veq per inters te vetin si e kan mbaruar punen e vet mu Ma kan kthy shpinen edhe Jan mundu me Ma shkatrru jeten nuk e di pse jom nje person qe besoj shum njerzve Se mendoj qe krejt Jan si un por jo kjo bot kish aq njerz te poshter aq pa shpirt qe edhe nese jeten po ta merrshin nuk po jav nike veq a ju konvenon ne interes punes se vet o Zot pse do njerz jetoj veq me lendu dikon nuk e di pse un para nja dy muajve takova nje femer aq shpirt lig ish sa qe veq um lendoj asgje nuk me ndihmoj ne favorin Tim Kur mas do dite e kuptova qe e kish pas per interes te punes vet e mallkoft Zoti at femer pa ndjenja shpirterore u lendova shumm sa qe jeta mori nje kahje tjeter por ne momentin qe un mendova qe ska jete Ma per mu por momentet Ma te veshtira te jetes Time me ndihmoj Hero engjulli im eshte nje Person Special qe nuk mundem ta quaj as shoqe as moter po thjesht eshte nje engjull i vertet ajo Ma ka shpetuar jeten mu ishna ne nje gjendje shum te rend shpirterore isha edhe ne depresion nuk doja me jetu Ma doja te vdisja dhe te shpetoj nga kjo merzitje qe me ndodhi nje ngjarje qe mu merzit jeta mu mbyllen te gjitha dyert e jetes nuk disha Qka me Ba po jeten Time e kthej ne jete qe sot dhe pergjithmon i Falenderohem Heros eshte nje engjull mbi kete tok eshte nje njeri me vyrtyte te larta njerzore ka nje karakter te fort nje psikologji shum te zhvilluar mir ka bindje dhe fjal aq te bukura sa un e quaj ilaqi i shpirtit Tim prej qe un e njoh jeta ime ka ndryshuar un po jetoj nje jete Ma ndryshe duke ju bindur keshillave te qmuara te Heros qe met vertet eshte nje mrekulli ajo Ma ka shpetuar jeten Time nuk kam fjal as shprehje me falenderu sa shumm e du dhe kom respekt edhe e qmoj tej mase per personalitetin qe e ka sa tkom jete me jetu ka me pas ne shpirtin Tim si diqka te qmuar qe ka me ruajt ter jeten sepse eshte nje engjull mbrojtes e ju them te gjithve qe kjo jete eshte plot sfida ngjarje te ndryshme qe vjen ne nje pik qe sdin ka te ja mbajsh doket qe qdo gje ka perfundu edhe ska mu Ba Ma mir po jo jo gjithmon ekziston nje drit ne fund te tunelit qe ndriqon.Edhe i thojm vetes nuk jom vetem un ne kete bot qe kam pas ngjarje apo raste te ndryshme qe sjell jeta sado jeta ju sjell ngjarje kurr mos u dorzoni!!Faleminderit shumm engjulli im qe ekziston te duaaa sa universi Hero!!