Ajo jetonte ne perendim dhe m'thojke "Jo ky fmi osht i motres", kur e zbulova qe femija osht i saj i thash... | Histori Të Jetës

ne perendim

Ajo jetonte ne perendim dhe m’thojke “Jo ky fmi osht i motres”, kur e zbulova qe femija osht i saj i thash…

Ajo jetonte ne perendim dhe m’thojke “Jo ky fmi osht i motres”, kur e zbulova qe femija osht i saj i thash… – Pershendetje se pari ju pershendes juve dhe gjith fansat e nese ban anunim une jam nje djal 33 vjeqar por para 4 vite e njoftova nje femer keshtu ne rrjetet socjale por ajo ishte ne perendim ne fillim mu dok njeri por kur zbulova te ajo ish kan e martuar po e ndar edhe kish pas femi por gjdo her kyr e pytsha per femi thojke esht i motres po dit pas dit e zbulova se ish i saj i thash pse po me genjen po tha jam frigu qe po te humbi ok e pranova se shum u dashurova en at femer se ketu fansat mujn me than per interes e ka dasht jo se une te gjith i kam ne perendim vetem mamin e babin kam ne ks edhe une sendet i kam super se edhe vet punoj por ajo femer me hyri ne zemer e pranova me gjitha ato genjeshtra mbas dy vite erdhi ne kosov edhe e pruna ne shpi edhe i thash se une dua me ba dasem ajo u gezu ja bera dasmen se enderr e kish pas me ja ba dasmen ja plotsova deshiren edhe shkoj prap ne perendim por ajo nuk u sillte mir ma ndryshoj ma bajke prit se smuj te marr une i kam than eja ne kosov jetojm bashk se senet mir i kam shiqyr prej zotit edhe mbas dasmes e prita edhe 3 vite ajo ne perendim une ne ks dikur u lodha me ta se kurr ska punu as nuk punon edhe kurr as ni cent se ka pas ne gjep une shpesh i kam qu pare prej ks ka ndodh edhe pare kam dhan mbi 5 her kam pagu bilet per ta edhe ne fund ma bajke skam qa me te ba spo muj me te marr po normal smun me merr se kur spunon se keto femra si ishin te lindur ne perendim ketu kishin qef me jetu prej shtetit mos mu lodh se ajo se bajke mend se e pranova me femi edhe gjdo send ja kam plotsu jam shum i zhgenjyn me keto lloj femra. Ok ju pershendes ishalla as kujt si ndodhin keto sende se ma mir kur se don njerin tregoj ne fillim mos e lendo ok nese ban anunim.