Ajo grua nuk e meriton te jete gruaja e axhit tim,ja urrej femijet se edhe kelyshat e qenit jane me te vlefshem se kelyshat e saj... | Histori Të Jetës
Ajo grua nuk e meriton te jete gruaja e axhit tim,ja urrej femijet se edhe kelyshat e qenit jane me te vlefshem se kelyshat e saj...

Ajo grua nuk e meriton te jete gruaja e axhit tim,ja urrej femijet se edhe kelyshat e qenit jane me te vlefshem se kelyshat e saj…

Ajo grua nuk e meriton te jete gruaja e axhit tim,ja urrej femijet se edhe kelyshat e qenit jane me te vlefshem se kelyshat e saj…-Pershendetje histori te jetes.Dua te shprehem serisht tek ju se vec keshtu e nxjerr dufin qe kam perbrenda mire qe kishim 3 muaj pa fol me xhaxhin per shkak te grindjes qe kaloi me babin situata eshte perkeqesuar me shume.Xhaxhi ka 2 jave pa fol me gjyshen ma perpara gjithmone pyste vete merrte cel edhe mu a je te nena te flas ne cel se ja kishin nr e flisnim rehat nuk e kuptoj pse xhaxhi im ndryshoi.Xhaxhi gjithmone eshte kujdesur per familjen tone pasi babi shumicen e kohes ishte pa pune pasi eshte me diabet dhe nuk mundet te punoje shume punonte kur kishte mundesi gjithe ilacet kurat e babit dhe tamponada ne zemer i ka paguar xhaxhi gjithmone.Xhaxhi im eshte i zgjuar dhe njeri i mire mi merrte vellezerit te punonin jashte gjithmone veres kur mbaronin shkollen dhe motren time dhe mu na mbante afer sidomos kur kisha ndonje hall vetem xhaxhi ma zgjidhte gjithmone e pysja per cdo gje mesoja nga xhaxhi im gjithmone me eshte dhimsuur per jeten qe ka bere ka vuajtue shume.Ai nuk do ta zgjidhte kurre ate femer te gjelbur mbeturine njerezore ate pro .stitute per jeten e tij por e zgjodhi se ajo e futi ne kurth se xhaxhi im eshte i varur pas se*** shume dhe nuk e kontrollon dot veten dhe ajo kishte perfituar nga dobesia e tij se xhaxhi im eshte njeri shume i mire edhe pse me vese ka ndihmuar cdo njeri qe ka njohur dhe gjithmone na ka ndihmuar edhe ne ekonomikisht dhe psikologjikisht ai ka qene heroi jone xhaxhi im qe me ka marre malli shume i kishte thene gjyshesh time qe do i dergonte babit tim 2 mije euro per ilacet dhe kuren tjeter qe do niste per zemren se diabeti ja coptoi dhe zemren nuk ka kurim po vec mbahet ne trajtim te vazhdueshmen me kura te ndryshme ilace do ja dergoj kishte thene qe te mos ngelet mbrapa me ilacet po ajo qelpsina romunja ja kishte harxhuar dhe kishte blere nje cante 2 mije euro dhe nuk na e dergoi leket per babin dhe me gjyshen ka 2 jave qe nuk flet kishte bere tatuazh edhe emrat e gocave te vete ke dora ajo pro . stitute ajo ndyresire nuk e meriton te jete gruaja e xhaxhit tim.Me vjen gjynaf qe tallen me xhaxhin tim se nje shok i xhaxhit i kishte thene babit se ajo vec per leke ben cdo gje eshte e pamoralshme fare e keqe une ja urrej femijet kelyshat e saj.Edhe kelyshat e qenit jane me te vleshem se femijet e saj e lendufte Zoti ajo nuk meriton te jete nene ose gruja dikujt stempen do ta kete gjithme lavirja e nates e cdo burri qe ofron ma shume.Ajo bashepunin me mamin e vet si ta manipuloj xhaxhin tim kur etdhen ketu ne shqiperi para ca kohesh nuk te jepte as uje as buke as ne pishine nuk na la me nejte per vete hante si derr qe ne fyt i ngelte.Xhaxhi im nuk meritonte nje femer te tille te perdorur si karroce ska njeri qe nuk i ka hipur familjen ma ka shkaterruar sa u lidh mw xhaxhin tim ngeli shatezan direkt pas 2 sshatezani vit mbas viti tja pervetesoje pasurine xhaxhit tim.Dyshojme se nos eshte prap shatezane se ne foto ne istagram ishte e lumtur po shkelqente xhaxhi im ka blere cdo gje per ate femer per ate bus hter une nuk i du kushurinjte e mi se jane kelyshat e saj kelyshat e buces Zoti me falte por nuk duroj dot ti du ato kelysha as un as njeri.Per kedo qe me gjykon thote ju doni pasurine e xhaxhit prandaj nuk e doni romunen komente negative i them kujdo qe me gjykon per mendimet qe them.E provofshit ne shtepi tuaja me xhaxhin tuaj me vellain tuaj ose babin tuaj aty do kuptoni sa te dhemb kjo situate.Per kedo qe mban anen e romunes dhe kelysheve te saj Zoti jua prufte neper shtepija e juaja dhe atehere flisni.E provofshit me familjaret e juaj ta keni romunen shpi me kelyshat e saj.Zoti me falte me meshirofte po zemra po me plas.