Ajo femer ka hy ne jeten time veq me ma shkatrru jeten, ka ardh edhe ne hotel me mu veq se... | Histori Të Jetës

ne jeten time

Ajo femer ka hy ne jeten time veq me ma shkatrru jeten, ka ardh edhe ne hotel me mu veq se…

Ajo femer ka hy ne jeten time veq me ma shkatrru jeten, ka ardh edhe ne hotel me mu veq se… – Pershendetje anonym jam nje djal, mu lajmrua nje femer para dy vitev dhe me nejti afer dhe me genjev fort duke me bind qe me don pa hile , beri qmos qe tme bind un kurr si besojsha se e shisha ne ftyren e saj qe esht diqka qe u hi ne nje qellim tek un gjithmon kom nejt me to dhe e kom mbajt veq me kuptu te verteten pse hyri tek un, me propozoj fejes dhe gjitha per me e mbulu qellimet e veta dhe per me hek dyshimet e mija se ajo e dike qe un jom tu dyshu se ajo ka hi me nje qellint e un e bem punen per fejes dhe deshtoj ajo deshtoj me pretekste veq me humb gjurm per mos me menu un qe esht hi me qellime kqija, me ne fund feshtuab krejt planet qe i ka bo te rrejshme me mu veq me jek vemendjen time per mos me kuptu un kurr verteten , mirpo un pasi jem nda e kom kuptu qe ajo kishte qen femra e hasmav te mi, tani e kuptova qe ajo ishte e prrgaditur per ket pun dhe e kom vertetu me fakte qe ajo mbante lidhje me hasma te mi edhe ajo nepermjet hasmav te mi me ka gjet fb e me ka fillu lidhjen me mu, ka ardh edhe ne hotel me mu veq mem bind kinse mem bind, pra tash un jom i dyshimt a me lon apo qa mi bo, te verten nuk e pranon ajo, e ka bind familjen e vet kinse un i kom pas fajet, sepse ne ka thon hade lypem edhe kom fol me familje sej edhe pastaj ka thon ajo jo sdua, e ket pun e ka bo per shkak qe kur ta zbuloj un te verteten qe ajo ka pas plane me hasma te mi kunder meje e nese un du mi kerku llogari ajo me nxerr pretekste tjera mirpo un e kom lon ket pun deri sa ti vjen koha, kur ti vjen koha e verteta ka me dal besoj qe ka me jep llogari shum ajo qika, let mbes anonym.