Ai me la disa dite pasi ma mori nderin, e perdori arsyjen kinse nuk beson se jam e virgjer... | Histori Të Jetës

Ai me la disa dite pasi ma mori nderin, e perdori arsyjen kinse nuk beson se jam e virgjer…

Ai me la disa dite pasi ma mori nderin, e perdori arsyjen kinse nuk beson se jam e virgjer… – pershendetje anonim te jet. Si qdo histori tjetes e kam edhe une nje qe ende askujt nuk ja kam treguar qe qdo mbramje kur te bi me fjet me mundon. Kohe me par u njoftova me nje djal sa ishem ne shkoll te mesme ne gjimnaz ai kishe nje simpati ndaj meje 2vite deshironte qe ti isha e dashura e ti po nuk pranoja keshtu kaluan vitet ai gjithmon me fliste ndersa nje koh me thoshte te dalem per kaffe por prap spranoja nje dit thash ait tdal edhe kur dola ai sillej shume mir sa me la nje mbres aq te mir sa me pelqeu shume si tip edhe ne kultur edhe ne karakter dhe keshtu ne vazhduam te folem e pelqyem njeri tjetrin sa me dukej qe edhe u dashuruam te dy ne njerin tjetrin se paku keshtu mendoja une kaluan nje vit ai deshironte qe te kishim disa pjes intime por une kisha frik nuk pranoja edhe pse e doja shume nuk e di kisha frik ai me lutej gjithmon dhe tha keshtu do ishte me mir per ne te dy nuk e di me bindi keshtu kaluam nje nat nuk mund te them se patem mardhenie por ashtu diqka kur pa se ai me prishi virgjerin u shtang i teri sepse ka menduar se un nuk jam e virgjer dhe mu versul me fjal ashtu keshtu .. nuk shkoj nje koh e gjat as disa dit ne u ndam ai me tha se une kisha pas mardhenje edhe me dike tjeter dhe ky per kete arsye eshte bere me mua po kjo nuk ishte e vertet sepse per mua ishte hera e par ate e pa edhe ai vet po nuk dinte se si tlargohej dhe u bazua ne kte nuk iu versula edhe aq shume e di qe kam brenge te madhe se me mundon kjo gje shume po prap nuk doja te isha me te pasi mi tha kto fjal heka dor nga ai edhe pse ato momente iu luta zotit nese ky do ishte pjes e jetes sime le te ndodh nese nuk do ishte mos te ndodh por prap ndodhi nuk edi ndoshta ato momente te lutjes sime zoti nuk me degjoi! ndersa ai pas nje kohe shume te shkurter u lidh me nje vajz edhe sot e kesaj dite ende jan bashk dhe duken qe jan shume te lumtur. s nuk e di si munden keta djem te bejne ksi gjera edhe te largohen pa mos e kthyer koken pas sa as nuk mendojn se ka zot :s me falni nese e zgjata ju falemnderit per mirkuptim paqe per juve lexues!