Ai ma mori rinin, tash do ja mar djalin dhe do te ik, me mjaftoi qe e ndava nga Nena e tij, tash do ta le dhe... | Histori Të Jetës

ndava

Ai ma mori rinin, tash do ja mar djalin dhe do te ik, me mjaftoi qe e ndava nga Nena e tij, tash do ta le dhe…

Ai ma mori rinin, tash do ja mar djalin dhe do te ik, me mjaftoi qe e ndava nga Nena e tij, tash do ta le dhe… – Tani ja mora hakun batakciut .Me propozoi nje mashkull (ne fakt shum meshkuj me kan then )por njeri me bindi e pranova .Kam dal me te xhiro verdall ne markete e vende .Ai me thot se me pelqen dhe un e pelqej shum .Aty kuptova sa i vockel esht burri im ne te gjitha aspektet.I vockel ne trup i vockel ne mendje i vockel ne zgjuarsi i vockel ne zemer.Me hodhi posht rinin ai far pe*erasti e far gjarpri se ishin si fis njerez te liq.po te jet njeriu i lig e mos te dij te kujdeset per gjerat e veta per bashkshorten ske ce do.Trap ne kuptimin e vertet te fjales.Nuk perkedhel njeher femijet por merret vetem me fisin burr mbi te 40 nji gomar ne kuptimin e vertet te fjales.Te me falni per fjalorin por me kte sy e shoh.Kur lindi djali u zu me familjen time per krevatin e fmijes.Ne vend te ishte i lumtur po i binte hunda pse i than ata mos e merrni te perdorur blijani te re. aAi te gezonte qe beri djal por jo si budall iku e svinte.merrte djalin e velait ne motorr bente xhiro.Jam perulur vetem per hir te djalit sapo kisha lindur. Isha leone pa energji dhe kishim nevoj per kujdes un e fmija shkova vet te shpia.Pastaj ja ndava nenen. Tani qellimi o rikthimit tim ishte vec te rrisja djalin kaq .Tani qe u rrit dua ta le. Sic me la mua rinin ta kaloj me veshtirsi e un dua qe ta le vetem le te gjej noj dallamenge sic esht vet Por jam e sigurt se asnje ska per ta dashur se ska as bukuri .as mencuri por ka vec djallzi e ligsi Hera heres me vjen te peshtyj sa sjell ne mendje bashkshortin timEdhe po sme mori askush me mir vet se me nje bur te tillQe vec burre sishte po thjesht nje pallosh e djal mamajeMezi e pres diten e ndarjesDo jem shum e lumturVetem ajo gje e neveritshme qe sdi te kujdeset per femren mos me preki me me dorPor per nje gje jam e lumtur te pakten arrita tja ndaj nenen e tij te shtrenjt por qe ne fakt ishte e flliqurSic esht vet aiPer nje gje tini te sigurt Zoti ja u merr hakat e ju meshkujve per padrejtesit qe beni.Na gjen meshkuj me te mir se ju. Me te bukur e me te plot ne gjith aspektet packase edhe jo pergjithjeten.Ama edhe nje moment te bukur kur te fal te mjafton per gjith jeten.Megjithse shumica e njerzve tani kshu jan ber egoiste skan dhemshuri ama cte mbjelli njeriu ate do korri.Po mbolle per nusen dashuri respekt e perkushtim do korrish dashuri edhe kenaqsi ne jete e ne s*ks.Po mbolle per fisin perkushtim ik bej s*ks me fisin se nusja nuk ta var me.