fbpx

Ai i martuari me la pergjithmone, ky tjeteri me jep para me blen rroba por nuk e dua, po vuaj gjdo moment, krejt qka me duhet eshte...

Ai i martuari me la pergjithmone, ky tjeteri me jep para me blen rroba por nuk e dua, po vuaj gjdo moment, krejt qka me duhet eshte…


Ai i martuari me la pergjithmone, ky tjeteri me jep para me blen rroba por nuk e dua, po vuaj gjdo moment, krejt qka me duhet eshte…-Pershendetje anonim ju lutem po ju shkruj disa here po keni harru mema postu hallin tim jam nje vajz nga Prishtina 30 vjeqare ende beqare halli im eshte se me ka lenduar ish i dashuri shum kur mori vemdimin tash frik per me nda dhe me ka tregu qe pas nje viti eshte i martuar me dike tjeter jam lendu shum nga ky djal se e kam dasht me zemer dhe tash merzitem pasi aj shkeputi qdo kontakt memua perpos rrjetit snap chat ku as aty ma nuk me fol me injoron kur i shkruaj tash thoni ju jam e marre sedi por pe shoh qe ne keto 30 vite ne djem qe kam dashuruar gjithmon me kan zhgenjyer dhe kthyer kurrizin e tash un duhet me kqyr dhe un jeten tem puna eshte se e kam edhe un nje shanc tjeter nje djal fshatit lipjanit puna eshte se nuk kam ndjenja per kete person por ky me don mua dhe ka respekt veqant per mu sa her jemi dal mka qit dreka e blere tesha e dhene para nuk e dua per interes por mendoj edhe nje burr kur nuk kujdeset pak me te holla per gruan e tij aj nuk eshte burr ajo qka dua tju pys te dashur miq a ban me martu pa dashuri dhe ma von nashta fitohet dashuria edhe pse jam shum e lenduar ende nga ish i dashuri nashta mendoj qe ma von kur krijoj familje me te dashurin e ri harrohet qdo plag edhe pse shtir me besu a din najkush nga ju qe u sprovu me kete vujtje mema dhan naj keshill si me vepru se jam ne depresjon jam edhe te mjeku te mjeku qka me vyn eshte nje keshill pra se qdo here ata qe i dua me zhgenjejn a ban me marr per bur nje djal qe nuk e dua por aj me don dhe me kalimin e kohes ndoshta fitohet dashuria kush ben sevap mema dhan nje keshill allahu ju shperbleft ishalla keni meshir e sme ofendoni se jam boll e lenduar kam met pa shoqeri skan koh kerkush me pi kafe me mua as nje shoqe jam mbet pa pun besoj se me kuptoni se qdo here po qaj ne dhom jam mbyll vet vete dhe sme flen zemra as me familjar tju besoj qe me don dikush tmiren pasi u zhgenjeva shum nga ish i dashuri po vuj qdo moment krejt qka me vyn o keshilla se ky djali mka than tpranoj per grua edhe pse sje e virgjer ajo mbetet e kalume

';