Ah sa shume besova dhe sa shume u lendova, pa arsyje me tha "Lamtumir, une nuk po mund te pershtatem me"! | Histori Të Jetës

besova

Ah sa shume besova dhe sa shume u lendova, pa arsyje me tha “Lamtumir, une nuk po mund te pershtatem me”!

Ah sa shume besova dhe sa shume u lendova, pa arsyje me tha “Lamtumir, une nuk po mund te pershtatem me”! – Du me shkru historin tem qetu se spo muj me duru e du me mar naj kshill nga fansat e ksaj faqe see ktu plot histori po lexoj edhe kom lexu . Para ni kohe e ka shkru ni djal ktu historin e vet edhe e kom lexu mka prek se aj e ka shkru se nuk po mun me gjet fatin e jetes se poo vun e u deshperu prej shum femnave . Un kurr skom komentu po me preku shumm ajo histori edhe shkrujtaa . Pas disa orve aj mka shkru privat jemi njoftu. Besoni kurr skom fol me ni djal ne rrjete sociale . Ai um ka terhek. Un skom fol se e di qe osht Haram me fol me djem se un I Fali 5 koh namaz. I kom tregu Ati se sdu me fol sene tkota. Edhe vendosem me fol mu njoftu na ka shku shumm mir sa qee as 1 minut skom mujt pa i shkru edhe aj mu. Po un ne fillim qysh si kom besu kerkujt edhe se kom njoft mka vet per krejt kurr kurgjo se kom rrejt po per vjet mka ardh i kom.than qe 1 vjet ma e vogel. Ok ni koh i kallxova. Se nuk kom desht po qashtu se skom besu qe muna me desht e mu liru me ni djal u kan hera par njeten tem . u idhnum amo u pajtum apet. Edhe shumm mir Ai ma bojke jom serioz e krejt un motres e nanes tem ju kom kallxu se skom desht me pas msheft . edhe fb ja dhash i kom kallxu se nuk rri un ne fb veq per fe qehi edhe lexoj e ka mar pasin ka lexu e ka kqyr kejt fb tem . un ja lypsha sma ka dhan te vetin thojke se fol me shok naj sen e shahet… E sbon me i pa un . okk nuk insistojsha. Folem unn u lirova me to si me kan e fejume edhe pse e disha qe kom me hidhru Allahin me kta po thojsha ky ka me kan burri jem e inshAllah sjom tu gabu . tani ni dit para ni ore ma bani te du. Edhe u pershendetem se un kisha musafir kur jom hi ma von me fol me to mkish blloku. Qee desh u tranova . i shkrujta prej motres ma bani sdu me pas kontakt me tyy . ahh kur folshem ka premtu qe nuk ka me keqperdor sjelljen tem . kom insistu me ja spjegu qee unn kurr skom pas lidhje kurr skom fol si me to. Kurr si kom besu kerkujt Aj ma bojke tdu amo spo pershtatmi aa ne gjdo moment jemi pershtat e unn nashta kom gabuu qe i kom dhan shanca poo qeshtu ish qe spo e dishe edhe me i besu tash po thomm aj veq ka desht . me lujt krejt ato fjal sjon kante verteta se mem pas desht sum kish fshi kish vazhdu njejt poo qa me ba . un spo muj me harru kom oferta me msit me to tu fol kan ardh i kom kallxu i kom than du met prit tyy see sdu me kann qe me fol me 100 po ajj me la pa arsye jom keq amoo inshAllah e hharroj a ja vlejn me menu per too. Aj e lexon ktaa e krejt e din . tash sdi qa me thann .. Anonim.