fbpx

Agjen tim e kam lene ne vend, gjithqka ishte pa dashje, nje femer ishte problemi qe une e doja shum dhe...

Agjen tim e kam lene ne vend, gjithqka ishte pa dashje, nje femer ishte problemi qe une e doja shum dhe…


Agjen tim e kam lene ne vend, gjithqka ishte pa dashje, nje femer ishte problemi qe une e doja shum dhe…-Babi me kishte nderru jete pa lind une mami na kishte lan osht martue se kom njoft kurr. Dy motrat me vdiqen ndersa mu agja me dergoi ne jetimore qendrova 3 muaj nje dit vendosa te ik nga dritarja kerceva nga 3 kat e theva doren lendime tjera qendroja ne rrug si nje lyps ishte dimer nje plak me pyt per prinder i tr sikom aj skishte femij me adaptoi me dergoi ne itali ishte i pasur me edukoj nje dit vdiq pasurin ma kishte lan mua pas nje kohe erdha ne KS takova agjen me bindi te kthehem tek ai ja ndertova 2 shtepi i bleva vetur hapi firm nje dit ne MSN bisedoja me nje fm dhe u dashurova ne ta kaluam shum vite edoja ma shum se jeten i tr agjes me uroi fat nje dit familja saj ekishin fejuar pa deshir mu duk jeta mori fund. Por prap folshim ishum kontakt edoisha um doike nje dit agja kishte degjuar qe osht e Fejuar dhe ma ndaloi te foli me ta un si tr asaj folsha si nuka ndodh gje mbas nje kohe agja ekuptoi me tha Zgjith ata ose kta un pa menduar 2 her ithash ata ja gjuita paret e gjdo gja dola nga shtepia rrisha rrugve pa hanger pa pir me dit vdosa nga gjakova te nisem kamb per mitrovic ta takoi jeten tem bas shum ditve mbrriva oren 22. Skisha bateri te nje auto larje gjeta shtiker e mbusha telin bateri e thirra x tel i tr jom aty u gzua pa mas nuk me besoike qorapat krejt gjak menxi rrisha ne kam u takum tinxo familjes sej me dergoi ne dhomen e sai kaloi nata shum shpeit mgjes ika pa e vreit as kush te nesermen e kupto babi x dhe me fut oborr me kercenoet dota boi kshty ashty un skisha frik as pak e maltretute x para meje doisha mu qmend skisha qfar boi me muren me dergun nje mal me gjuiten nga nje kerrsh posht isha shum i lendum mbas nje kohe mbrriva gjakov agja ekishte kuptu at skandal u Kapum mu perla me plagoi kam un pa dashje e lenduva ne mbrojtje ndodhi aksident u lirova nga burgu mar tel x prsonin me tha mes um pengo jom fejuar kalun shum vite pa e par nje dit e pava rasisht krejt trupi mu ndeidhke ish e enjejta sij fillim nuk ishte fjuar un kurr se harrova ende edua si diten e par po ajo osht ne lidhje me tjetrin e takoi veq kur i dergoi ndoi gje shoqes saj permea saj saher um fol un mbes pa fjal dridhna edua ma shum se gjdo gja pata lidhje tjera smujta mej vazhdu krejt kohen ekom mendje ata tentova me lendu veten shum her po kot smuj me dashuru as ni fm tjeter e sho ngaij her zmra don me qaf me puth nuk osht me mu un jetoi vet gjdo nat dit me lot me hapa gjumit gjdo nat vitet kan kalu por dashuria per ta au shu vet u rrit jom gjendje me jap jeten per ta kom vdos diten qe dot bahet ajo nuse un dota lendus veten.Pa dashje e qellove agjen tim i cili mbet ne vend , Problemi filloj per nje femer qe un e dashuroja shum dhe Pa dashje e qellove agjen tim i cili mbet ne vend , Problemi filloj per nje femer qe un e dashuroja shum dhe