A bre shpirti Mamit po m'dhimesh kur po leviz brenda meje, se Babi yt ma shume ka qef mi knaq ku**** se... | Histori Të Jetës
tradhtoj

A bre shpirti Mamit po m’dhimesh kur po leviz brenda meje, se Babi yt ma shume ka qef mi knaq ku**** se…

A bre shpirti Mamit po m’dhimesh kur po leviz brenda meje, se Babi yt ma shume ka qef mi knaq ku**** se… – Pershendetje faqes moti nuk kam hy ktu edhe pse shpesh i lexoj kto historit e ksaj faqes. Po du me shkrujt per ty engjulli mamit qe edhe pak dite kan mbet te shtatzanise , por babi yt eshte nje njeri i pandergjegjshem qe sdon me dite kurgjo per ty, per to oshte me rendsi mi knaq shokt e vet , do laprica qe fol me to edhe me pi gjithqka! A bre shpirti mamit pom dhimesh saher qe ti po leviz brenda meje, por une per shkakun ton jom bo e fort. Kisha dasht met thone ty ish buri jem qe ti a ki ndergjegje hajt kallxom? Se pom shkrun e po ma bon bllok spe pret pergjigjen tem ?! Kishe thon qe sdi une qysh rri rahat? Une rri rahat se e kom zotin nalt nuk jam si ti joh. So shume e kom dasht ftyren tone e ni dit kur tshoh prap ko met pshty qashtu qysh edhe para zotit ki mu kan gjith i ult. Zoti tka pa qysh mki lendu mos haro … Zoti ska thone familjen me lendu per ku*** sa her tmer malli per familjen tone kujtoe qysh mke qit jasht pi kerrit me dal me ku*** kujtoje qysh mke maltretu, so her tkam dal para me lot tut thone mos shko ti ke shku. Po edhe une sjom mo e di qe loti tdel najher e merzia zemer stu jeket kurr… Se pasha allahun aj qe e lendon familjen kurr zoti ska me e fal nashta e lexon ket shkr** qe pe shkruj per fmin tone e aj qe ska ndergjegje e qysh mun me nejt rahat qaj je tiii mu zoti ka mem ndihmu me i rit fmit. Sot pendohna shume qe tkom dasht ato mesazhe, ato tradhti ato foto qe i pash me syte e mi une kurre se besova qe ti kto ma Bon mu kom menu qe je djal me Karakter krejt imkom prit po veq qato sene kurr si prita qe kam me i pa me syt e mi nje dite! Qka fitove qe tradhtove familjen te zoti ke me kan i pa falt ndy dynja dikur kom pas shume dashni nzemer per ty sot krejt qka kom osht shume urrejtje e sko met fal kurre ne kete jete se ti ishe aj qe me rrugen tone tgabume! Nuk dua te shkruaj per ty sepse po me dhemb zemra por per femijen qe ske meshir e mthua mu se si rrin rehat? Po ti a je njeri apo qka apo ske ndjenja ne at zemren tonde te keqe dhe te lige mos mendo se jeta pa ty nuk vazhdon… Mos mendo se ki mu knaq ti ne kete bote kur mua le lendove dhe fmit e tu. Une gjdo dite do ta kujtoj dashnin tone por jo ngaqe kam deshire por ngaqe e urrej thelle ne shpirte tradhtine tende! Aj qe ska marre, e as karakter as asgje je ti. E largove familjen edhe martesen tone.