6 vite e martuar dhe Burri me largoj prej shpis se nuk bojsha fmi, kurr niher te mjeku nuk me ka dergu! | Histori Të Jetës
6 vite e martuar

6 vite e martuar dhe Burri me largoj prej shpis se nuk bojsha fmi, kurr niher te mjeku nuk me ka dergu!

6 vite e martuar dhe Burri me largoj prej shpis se nuk bojsha fmi, kurr niher te mjeku nuk me ka dergu! – Pershendetje jam nga prishtina jam 29, vjeq dua te shkruaj historin time, kam qen e martuar per 6 vite femije nuk kam, me burr jam nda, me akuzon mua qe jam fajtore per femije po deri kohen e fundit as njeher nuk mka dergu te mjeku, per kontrolle kur isha te mjeku me tha me terapi shum shpejt munesh me bo fmi ,po burri nuk priti dhe vendosi me u nda me ka qit prej shpis, familja e tij as njeher nuk me kan dasht sado qe jom mundu me I respektu me I nderu ,qdo her mkan ofendu me kan nenqmu mkan perul me fjale e maltretime, vjehrren e kom pas te paralizume 4 vite jom kujdes per to e ko la e kom ndrru as ni her sum ka ardh merzi e kom vesh jom mundu maximum mos me lan mu ni keq, po prap sado qe jom mundu prap vutje merzi stres burri qdo her i ka degju qka i kan than me bo, une jom tregu shum e sinqert me ta, po per mu kan qen vitet me tveshtira. Mendoja qe asniher une sdo mund te jetoj e qet ,pasi qe mka qit burri prej shpis, e kom thirr vllaun po as AJ nuk me pranoj ne shtepi mtha vet e ke gjet e ke mar bo qka dush bonja vetit zgjidhjen sdu me ni kurgjo, mbeta vetem ne rruge e sa e veshtir per ni femer kjo situate, Kam thirr motren ka ardh me burrin e saj me Kan dergu ne shtepin e tyre, mendoja QE jeta per mua kishte perfundu ate dite, mendoja te iki prej ksaj bote, mbeta e vetmuar askush nuk e dinte si ndihesha une prindrit si kisha prane ishin per mjekim ne France, Jane te semure dyt ska dhimbje mat madhe per ni femer qe ska mbeshtetje, por Mendova qe jeta vazhdon i fal 5 kohe te namazit u mbeshteta tek allahu ,vetem me ndihmen e allahut do mbledh force me vazhdu jeten , un Jam shum e sinqert prandaj dhe vuajm se njerzit keqperdorin sinqeritetin e tjerve per gjera te kota, ishalla as ni femer ne bote nuk e sprovon Allahu sikur mua ,ju shkruajta per jeten time ndoshta e kuptoni si ndihem une si nje zog pa krah e ktu esht veshtir per nje femer te jetoj vetem ,qe nuk ka perkrahje , por pas atyre 6 vite vujtje dhimbje stres merzi ndoshta edhe per mua ka pak shpres akoma, ju flm shum ju deshiroj gjitha tmirat ne jete, Allahu ju shperbleft met mira!