3 Vite tradhti, tu shku ne loja me aparata, ku*** e asnjeher ne shpi, eh si te jetoj Une kshtu me te! | Histori Të Jetës

3 Vite tradhti

3 Vite tradhti, tu shku ne loja me aparata, ku*** e asnjeher ne shpi, eh si te jetoj Une kshtu me te!

3 Vite tradhti, tu shku ne loja me aparata, ku*** e asnjeher ne shpi, eh si te jetoj Une kshtu me te! – Ju lutem anomin jam ka shkruj prej fb te shoqes time se skam fb Jam nje grua 29 vjeqare e martuar qe 3 vite jam ka heki shum prej burrit sa qe nuk po di qka me be me maltreton me maltretu me shan ku jan fjalt ma te flliqura kemi Pas edhe dit e mira vetem kur Jemi kan tu kalue tani pa dasem Me ka marr dhe jam pajtuat siq ka then aj burri ka pas nje te kalume ma hert po nemrl e kam Kuptuar ka qen ne ch po e kan kthyer sepse ka ber shum gjana te kqija sa jemi kan tu kalue mir kemi qen po ka pas raste qe e kam Zan tem Tradhtue po ja kom fal sepse e kam dashuru aq shum dhe nje dit vendosem qe te martohimi dhe un pranova sepse e dashurojsha u martum vetem 1 jav na ka shku mir dhe prej asj dit kur drit te bardh skam pa vetem me Ka tradhtue me ka maltretue me ka ofendue 100 her kam Dasht te ndahem po skam Mujt qe ti bej familjen time qe te vuja sepse at e vuan ma shum me thot du mu da prej teje hec shko prej shpie jam Nis po prap me Ka Kthye kam Hek edhe prej familjes tina qat koh shum tash familja tina me Perkrahin sepse burri im lun hup pare del me femra te muzikave te kafve mija her kam Dasht ta lendoj veten po jam Ndal fmien e kam Humb tem maltretu kam Abortue as ne shtrat nuk vjen te fle me thot nuk muj te duroj nuk me len me dal nuk me merr me vete kur duhet me shku dikun as te familja jem nuk me len te shkoj motra vete me tregoj nje dit me tha qe vlla e kam po shum prej kti kemi hek po kemendue se si te martohet rehatohet po qka te bej un e shkreta sepse askush nuk po edin qka po hekmi na grat punt e shpis i bej gjithqa as nuk e kam sha kurr as fjalen nuk ja kom kthye ah tham kaniher ah moj nanen pse um linde nuk e don askend me pa nuk ka qef ti vie ne shpi dikush nen stop asht veq nervoz edhe mir mi fol ky meniher ngreh dor fol vetem per te kalumen e vet ah sa shum jam tu durue shpirti po me kallet shum rrall shkoj te prindrit e mi fajet e veta mi qet mua hargjon pare naper loja naper ku*** te kafve edhe te ndahem nuk muj sepse nuk i kam pyt familjen qe e kam dikon apo qe te martohem e kam ndegju burrin se ka thot burrin e kam shum haram deri mengjes nuk vjen ne shpi edhe kur vjen i pit qka te bej aman edhe un desha te shpreh hallin e madh qe e kam qe mbaj 3 vite ju pershndes